Coworking w Polsce

 Strona główna / O Coworkingu / Coworking w Polsce

Coworking w Polsce

Praca w domu

Biura coworkingowe znajdziemy już praktycznie we wszystkich dużych miastach. Wymienić można Warszawę, Kraków, Lublin, Szczecin, Gdańsk, Łódź a także Rzeszów czy Toruń. Biura są zróżnicowane wielkościowo i pod kątem przygotowywanego tam standardu.

Pozwalają one na pracę w wybrane dni i godziny albo tez na kupienie abonamentu na cały miesiąc. W ofercie znajdziemy pełną obsługę recepcyjną dla gości umówionych na spotkania, dostęp do kuchni czy miejsce, gdzie można spokojnie zostawiać rzeczy osobiste. Wiele z tych biur gwarantuje także swój bezpłatny parking.

Biuro coworkingowe

Właściciele firm jednoosobowych, osoby pracujące wspólnie nad jednym projektem w ramach konkretnych form czy tez pracownicy zdalni to na pewno przykłady takich osób, które biurami coworkingowymi mogą być zainteresowane. Koszty jakie będzie trzeba ponieść są różne. Pojedyncza godzina może kosztować około 30 złotych. Wiele zależy od tego o jakie miasto będzie chodzić. Zawsze jednak taniej będzie to wyglądać w abonamencie na cały miesiąc, który może kosztować kilkaset złotych.

Jeśli ktoś chce zorganizować jakąś mini konferencję czy też spotkanie z klientem to nie będzie problemu, ponieważ coraz więcej takich firm oferujących przestrzenie coworkingowe stawia również na przygotowywanie tam specjalnych sal dla większych spotkań. Z tego chętnie korzysta wiele firm, dlatego można powiedzieć, że jest tutaj istotne zapotrzebowanie. Jeśli ktoś potrzebuje urządzeń biurowych w ramach dokonanych opłat będzie miał okazję tam z nich skorzystać, dlatego to również będzie komfortowe. Jest to na pewno wygodna opcja, ponieważ płaci się jednorazowo i wszystko mamy dostępne, nie musimy się zastanawiać jak to w rozliczeniu będzie wyglądało.

Coworking

Coworking to również komfort dla tych, którzy mają już dość pracy samemu w domu i chcą wyjść do ludzi. Tutaj możemy mieć swoją jednoosobową firmę czy działalność, ale nadal będziemy mieli okazję do tego, by mieć kontakt z innymi ludźmi i to powinno być dla nas najważniejsze. Pojawia się w ramach tego również szansa na nawiązanie różnych kontaktów z innymi firmami o biznesowym charakterze i z tego na pewno warto skorzystać.

Biuro do pracy

Przetestuj coworking

jeśli pracujemy w domu i taka praca nas już meczy to na pewno choć przez jakiś czas warto sprawdzić jak będzie u nas wyglądał coworking może okażże się, że będzie to akurat takie rozwiązanie dla nas korzystne. Raczej nie będzie problemu znalezienie takiego biura, jeśli działamy w mieście i to nawet takim, który ma stosunkowo niewielką przestrzeń aktywności biznesowej.